המקררים הסטנדרטיים והמוכרים של לפני מספר שנים מוחלפים כיום במספר רב של מקררים במידות שונות, בנפחים שונים ובדגמים שונים. כיום יש לנו מקררים גדולים בעלי שלוש דלתות וכן ארבע, מקררים עם תאי הקפאה וכן מקררים ללא תאי הקפאה. מקררים בעלי מקפיא עליון וכן כאלו עם מקפיא מתחת, מקררים שהם מקררים ניידים נייחים ועוד רבים.

בשל התפתחות התחום ,לאחרונה הוצגו גם מקררי בילד אין. מקררים הממוקמים בצורה מושלמת בין ארונות המטבח, ולמעשה משתלבים בצורה מושלמת בין כל מה שקיים במטבח. התוצאה הינה מטבח אלגנטי בקו חלק ונקי עם מראה מעודן ונעים. המקרר ממוקם בתוך גומחה שנבנתה בין ארונות מטבח. כאשר שני הצדדים נשענים על קיר ארונות המטבח.

ישנם שלושה סוגים של מקררים שניתן להציב בתוך ארונות המטבח- ישנם מקררים משולבים, מקררים מובנים, או מקררים אינטגרליים. כולם נראים כאילו הם דומים עם זאת, ישנם הבדלים ברורים בין הדגמים השונים וחיוני לדעת על כל אחד מהם.

מקררים בילד אין

כאשר מדובר במקרר בילד אין, הדלת תהיה בולטת על פני המשטח מלפנים, ביחס לארונות אחרים. יהיה מרווח קטן בין דפנות הארון וכן למקרר. הוא יותאם גם לריהוט המטבח ויתאים היטב לעיצוב הכללי במטבח. דלתות המקרר נשארות כפי שהן. המקרר דומה לאותם תנורי בילד אין, אשר ממוקמים בנישה של הארון אך הם נראים ובולטים בסגנון שלהם בהשוואה לשאר הארונות במטבח. למעשה, אין כל שינוי בפאנל הקדמי של המקרר והוא נשאר כפי שהוא.

מקררים משולבים

המקררים המשולבים מאפשרים התקנה של פאנל חיצוני שיתאים לעיצוב המטבח. הם גם מקררים המובנים בריהוט. כל מי שרוכש מקרר יכול לבחור מבין אפשרויות רבות מבחינת צבעים, דוגמאות וסגנונות. עם המבחר הרב שקיים, קל לבחור אחד שמסוגל להתאים בצורה מושלמת לסגנון המטבח הכולל שלכם.

מקרר אינטגרלי

בניגוד למקרר המשולב ולדגם הבילד אין, המקרר האינטגרלי משוכלל יותר. אם במקרר המשולב המקרר עדיין עומד בנפרד מכל ארון אחר, המקרר האינטגרלי יראה ממש כמו חלק מתוך ארונות המטבח. אפילו פתחי האוורור אינם נראים מבחוץ, והדלת הפתוחה של המקרר תתאים בצורה מושלמת בין הארונות. המקרר לא ייראה מעבר לקצה הקדמי של הארונות, ואינו מגביל את הסגנון בתוך המטבח. המקרר למעשה יוסתר מאחורי הארונות במטבח ולא ניתן יהיה לקבוע את מיקום המקרר.

איזה מהם הכי מתאים לכם?

זה מביא אותנו לסוגיה של מה יהיה המקרר הטוב ביותר שיענה על הצרכים והיעדים שלכם? לאחר שהסברנו את המאפיינים השונים של המקררים, יש לקחת בחשבון גם את העלויות של כל אפשרות. ישנם כמה הבדלים, אם כי לא משמעותיים, בין הדגמים השונים. מעבר לכך ישנם היבטים של נוחות והתאמה לדרישות העיצוב בתוך המטבח. רק לאחר בחינה מעמיקה של כל הגורמים הללו ניתן לקבל את ההחלטה הנכונה.

חשוב לקחת בחשבון את כל האפשרויות, כולל תוכניות לשפץ ולשנות את המטבח בעתיד. מקררים הם לא פריט שאנחנו קונים כל יום. אם כבר רכשנו את המקרר, הוא חייב להתאים לנו בצורה מושלמת. הוא צריך להיות מסוגל להתאים לריהוט במטבח, וגם בהתייחס לעיצוב הכללי המתאים לדרישות ולאורח החיים שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

Back to Top