קולט אדים אינטגרלי | קולט בנוי תקרה

אנחנו חיים בעידן השפע, אך אנחנו גם חיים בעידן שבו פחות זה יותר, לפחות במובן העיצובי. מכאן שאם עיצוב הבית חשוב לכם ואתם בעיצומו של תהליך בנייה או שיפוץ מאסיבי, נראה שהמטבח שלכם מקבל מקום של כבוד, ופה נעצור לציין שלצד נגרות שמתמקדת בעץ מלא, ולצד ניצול חכם של מיקומים ושילוב מוצרי חשמל מתקדמים, גם יש לקחת בחשבון קולט אדים אינטגרלי. במה אם כן מדובר, כיצד הוא עתיד להיראות ואיזה ערך מוסף הוא יודע להציע לעיצוב הפנים? מוזמנים לצלול פנימה!

מעט שמייצר הרבה

אם במטבח הכפרי או התעשייתי נמצא קולט אדים בעל נוכחות, הרי שבמטבח מודרני ששואף לניקיון חזותי קולט אדים אינטגרלי הוא המענה האידאלי. מדובר בקולט שכמעט מוסתר לגמרי. הוא עשוי להיצמד לקלפה או לקיר, בדומה לספוטים שמוסתרים בתקרת גבס.

נהוג לקרוא לקולט מסוג זה "קולט תחתון", וזאת כיוון שרק היחידה החיצונית גלויה, בזמן שהמפוח והמנוע מוסתרים, אם כי קיימים דגמים שמכילים כל זאת בתוך היחידה עצמה. עם זאת, מספיק חיווי מזערי של משטח שטוח מעל אזור הבישול, כדי להבין שבכול זאת קיים קולט אדים, כך שהרושם מעיצוב הפנים באזור המטבח הרבה יותר מרשים – מדובר בדוגמה מובהקת לכוחו הרב של חיווי מינימלי לקחת את סך העיצוב למקום יותר עוצמתי וחד משמעי.

מוסתר אך בעל נוכחות

למרות שקולט אדים אינטגרלי כמעט ואינו נראה לעין, עדיין יש משמעות לנראות שהוא יודע להציע. פה נסביר שקולט אדים מסוג זה יכול לבלוט מעט כלפי מטה (לעבר עמדת הבישול), הוא יכול להציע נראות שמדמה מסך משוכלל, הוא יכול לכלול תאורה, הוא יכול לחרוג מעט מעבר לקו המתאר של הארונות, והוא יכול להיצמד לקלפה אך להשאיר אותה פונקציונאלית עבור אחסון. לאור כל זאת כאשר עומדים לבחור קולט אדים אינטגרלי רצוי לבחון מה יותר מתאים לקו העיצובי של המטבח, וזאת גם אם מדובר רק ברמיזה – במינימום נוכחות במרחב.

לא מורגש אך בהחלט חכם

לאחר שציינו כיצד קולט אדים אינטגרלי עשוי להיראות (או להסתתר), נעבור להתמקד במה שהוא יודע להציע ברמה התפעולית, כי גם בנישה הזו הוא יודע להציע עולם של שכלולים. אז אם מבקשים ליהנות מעיצוב נקי, מודרני ומרשים, ואם רוצים שבעת הבישולים לא תסבלו מריחות של טיגונים, טוב לדעת שניתן ליהנות ממגוון פונקציות חכמות. מוזמנים להציץ מה קולט אדים אינטגרלי מתקדם יודע להציע ברמה התפעולית:

  • מסנן פחם פעיל לטובת מחזור אוויר
  • מספר דרגות שאיבה
  • פסי לד
  • שליטה על עוצמת הרעש
  • מסנן סופח שומנים
  • כיבוי אוטומטי עם תום הפעולה
  • פעולת יניקה שקטה
  • אפשרות להוביל את האוויר החוצה באמצעות תריס חיצוני ועוד

למטבח שלכם מגיע סביבה שקטה

אז איזה קולט אדים אינטגרלי הכי מתאים למטבח המודרני שלכם? ובכן בזמן שבמקרה זה הנראות פחות קריטית (אם כי עדיין חשובה), מוטב להתמקד בחוויית המשתמש שהקולט יודע להציע, כך לאחר שהמטבח החדש יותקן, הקולט אומנם לא יהיה בולט לעין, אך גם לא יורגשו רעשי רקע מעיקים ולא ריחות של בישולים שעוברים בין החדרים. אז לאחר שסיימתם לבחור את הגוון עבור הפרונט של הארונות ואת מכשירי החשמל הרצויים, תעברו לבחון איזה קולט אדים אינטגרלי הכי נכון בדיוק עבורכם – תתחדשו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

סל קניות

Back to Top