מקרר אינטגרלי 90

מבוא למקררים אינטגרליים

מקרר אינטגרלי הוא בחירה מצוינת למי שמחפשים מקרר שישתלב עם ארונות המטבח שלהם בצורה חלקה ויעניק למטבח מראה חלק ואחיד. בואו נעבור על מה שכדאי לדעת כאשר שוקלים מקרר אינטגרלי 90.

הבנת הגודל וההתאמה

ראשית, כאשר מדברים על מקרר אינטגרלי 90, אנו מתכוונים לכך שרוחב המקרר הוא 90 ס”מ. מקררי מטבח סטנדרטים מיוצרים בדרך כלל במרווחי רוחב מסוימים, ו-90 ס”מ הוא רוחב נפוץ עבור מכשירי חשמל גדולים יותר. עם מודל אינטגרלי, מדידות מדויקות הן חשובות במיוחד כי זה צריך להתאים בול לחלל המיועד במטבח, ללא פערים. כדאי למדוד את השטח במדויק לפני ביצוע הרכישה כדי למנוע תקלות בגודל.

קיבולת ואחסון

מקררים אינטגרליים ברוחב 90 ס”מ נוטים להיות בצד הגדול יותר בכל הנוגע לקיבולת. זה יכול להתאים מאוד למשק בית גדול יותר או למי שאוהב לבשל ולאחסן הרבה תוצרת טרייה. באותו נפח אפשר למצוא אפשרויות פריסה שונות, כמו יותר שטח מדף, מגירות, או אפילו אזורי טמפרטורה שונים עבור סוגי מזון שונים. שווה לקחת בחשבון הרגלי הקניות וסגנון בישול כשמחליטים איזו פריסה פנימית תמקסם את הנפח בצורה הטובה ביותר. כמו כן, מודלים רבים של מקרר אינטגרלי 90 מאפשרים הוצאה והכנסה של מדפים כך שניתן לשנות את הפריסה במידה מסוימת גם אחרי הקנייה.

חסכון באנרגיה

יעילות אנרגטית חשובה הן עבור הסביבה והן עבור הארנק. רוב המקררים האינטגרליים מגיעים עם דירוגי אנרגיה שאומר כמה הם יעילים. למקרר אינטגרלי 90 יש מודלים שדירוגם שנע בין A+++ (היעיל ביותר) ל-D (הכי פחות יעיל). בחירה בדירוג יעילות גבוה יותר עשויה לעלות יותר מראש, אבל יכולה לחסוך כסף על חשבונות האנרגיה בטווח הארוך.

שיקולי עיצוב

מכיוון שמקרר אינטגרלי 90 משתלב עם ארונות המטבח, ייתכן שהעיצוב החיצוני לא מרגיש כל כך חשוב. יחד עם זאת, הפריסה הפנימית ואופן פעולת הדלת הם שיקולים שלא כדאי להתעלם מהם. האם המדפים והתאים מתכווננים? האם למקרר יש תכונות כמו מתלה יין או מכונת קרח?, איך הדלת נפתחת? קלפי המטבח? על מסילת הזזה? לתכונות אלו ישנה חשיבות באופן שילוב המקרר עם ארונות המטבח.

תכונות וטכנולוגיה

מקררים אינטגרליים מודרניים מגיעים עמוסים בטכנולוגיה ותכונות נוספות. לחלקם יש בקרי מגע, צגים דיגיטליים או מערכות חכמות המאפשרות לבדוק את התוכן בזמן שיוצאים לקניות. אילו תכונות רלוונטיות? האם יש צורך במקרר עם מצב חג שחוסך אנרגיה בזמן שאין איש בבית?, או מקרר עם פונקציית קירור מהיר כשמביאים הביתה מצרכים מהקניות? כל אלו ועוד הן שאלות ששווה לשקול כשעומדים לרכוש מקרר אינטגרלי 90.

התקנה

מכשירים אינטגרליים דורשים התקנה קצת יותר מסובכת מסתם חיבור של מכשיר עצמאי. בדרך כלל עדיף להזמין איש מקצוע כדי להבטיח שהמקרר מותאם בצורה נכונה מבלי לפגוע בארונות או במקרר עצמו.

תחזוקה ואמינות

רק בגלל שמקרר הוא אינטגרלי לא אומר שהוא צריך להיות קשה לתחזוקה. כדאי לבדוק את קלות הניקוי, את אמינות המותג ואיזה סוג אחריות מוצעת. בדיקת ביקורות מלקוחות שכבר רכשו את אותו המודל תעזור לקבל תמונה מדוייקת יותר של איכותו, ושל איכות השירות.

בחירה נכונה

בחירת מקרר אינטגרלי 90 טובה, דורשת איזון של תפקודו, סגנונו ויעילותו. לפני הרכישה נרצה לבדוק שיש לנו מקום מתאים במטבח עבורו, שהפריסה הפנימית והדירוג האנרגטי מתאימים לנו, ושהתכונות השימושיות ביותר עבורנו קיימות. כמו כן, לא נשכח לקחת בחשבון את תהליך ההתקנה והתחזוקה לטווח ארוך. עם שיקולים אלה, המקרר האינטגרלי החדש שלנו יהיה חלק חבוי לעין כל אך בלתי נפרד מהמטבח.

אם עולות עוד שאלות תמיד טוב גם לבדוק עם אנשי המכירות במקום – הם יוכלו לספק הדרכה לדגם המתאים ביותר למטבח ולחיים הספציפיים של הרוכש. בהצלחה בשדרוג המטבח!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

Back to Top