יש כמה וכמה דגשים שחשוב לדעת עליהם לפני הובלת מקרר עם מנוף. מתי צריך להוביל עם מנוף? האם הובלת מנוף נדרשת רק כאשר יש צורך להוביל ציוד כבד? כמה עולה הובלת מנוף ובמה תלוי מחיר ההובלה? הנה כל המידע שצריך לפני הובלת ציוד כבד.

כל מי שאי פעם יצא להם להוביל ציוד כבד, יודעים עד כמה חשוב לשמור על הגב והברכיים. מעבר לכך, חשוב גם לשמור על שלמות הציוד הכבד שמובילים. אם כך, רגע לפני שעורכים השוואת מחירים בין חברות המספקות שירותי הובלות עם מנוף, חשוב להבין למה המנוף משמש ומתי צריכים אותו. הובלה עם מנוף נדרשת בחלק מהמקרים הבאים:

  • הובלות מקררים כבדים
  • הובלות פסנתרי כנף 
  • הובלת כספות
  • הובלות דירה ללא מעלית
  • הובלת דירות עם מגבלות גישה (נדרשת הכנסת ציוד מהחלון לעיתים)

בחירת חברת ההובלות הנכונה

כאשר יש צורך להוביל מקרר, בראש ובראשונה חשוב לוודא שחברת ההובלות מקצועית דיה כדי לקחת על עצמה את האחריות של הובלות עם מנוף. הובלת דירה עם מנוף מצריכה לא רק ידי הובלות מקצועיות, אלא גם מפעילי מנוף מוסמכים שיודעים לתפעל את המנוף בבטחה. 

בנוסף, חשוב לבדוק אילו סוגי מנופים מתפעלת אותה חברת הובלות. אם יש צורך בסוג מנוף מאוד מסוים, וחברת ההובלות אינה מחזיקה בסוג המנוף, בד"כ החברה תוכל לשכור את המנוף מחברות העוסקות בהשכרת מנופים. לכן, חשוב להכיר את סוגי המנופים הקיימים למטרות אלו של הובלות מקררים וציוד כבד אחר. 

סוגי מנופים מומלצים להובלת מקרר 

כאשר מעוניינים לשכור מנוף הובלות, סוג המנוף המושכר יהיה תואם את גובה הקומה שאליה יש צורך להגיע. בתוך כך, ניתן לשכור מנוף להעברת מקרר עד 15 מטרים בעלויות של כ-300 – 750 ₪ (עד 5 קומות). אם מעוניינים בהובלה גבוהה יותר, אפשרי לשכור מנופים עד 25 מטרים בעלויות ממוצעות של כ-400 – 1,000 ₪ (8 קומות).

בעבור הובלת מקררים לקומות גבוהות מקומה 8, אפשרי לשכור מנופים עד 45 מטרים במחירים ממוצעים של כ-750 – 1,500 ₪ (15 קומות). יתר על כן, ניתן לשכור מנופי הרמה, מנופי סולמות, מנוף סל ועוד. אלו ניתנים להשכרה בעלויות דומות לעלויות השכרת מנוף הובלת מקררים. 

לא רק למצוא הובלת מקרר במחיר נכון

כדי למצוא חברת הובלת מקרר במחיר נכון, חשוב לערוך השוואת מחירים בין שירותי הובלת מנוף. השוואת מחירים בין מובילים מאפשרת אמנם לחסוך כמה שקלים בכיס, אבל לא פחות חשוב מזה, ההשוואה מהווה מחקר שוק לכל דבר. במהלך השוואת מחירים לשירותי הובלת מנוף, חשוב לבדוק כמה פרמטרים נוספים.

כדאי לבדוק רשימת לקוחות ממליצים, ביקורות ודירוגים שניתנים על ידי לקוחות, מחירון הובלת מקרר עם מנוף ועוד. הבדיקות האלו הן מה שמפריד בין בחירה נכונה לבין בחירה פחות מוצלחת. ובסופו של יום, ההובלה חייבת להתבצע בצורה מקצועית ובטיחותית. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

Back to Top