תנור בילד אין

כמה גדול התנור החדש שלכם צריך להיות? האם אתם זקוקים לניקוי עצמי? האם אתם באמת צריכים תנור אדים? קניית תנור בילד אין חדש יכולה להיות מבלבלת מאוד! ישנם כל כך הרבה גורמים שצריך לקחת בחשבון וכל כך הרבה סוגים של תנורים, אז ריכזנו עבורכם מדריך שיסביר לכם את כל השיקולים המרכזיים שעליכם לעשות בעת קניית תנור בילד אין חדש.

התנור החדש שלכם אמור להחזיק באופן אידיאלי מעל 10 שנים, אז אתם רוצים לוודא שאתם עושה את הבחירה הנכונה ושהוא לא יתיישן במהירות. יתר על כן, חשוב שהוא יתאים לצרכי הבישול שלכם בצורה מושלמת. התנורים המתקדמים של ימינו מגיעים עם שפע של תכונות מועילות ועליכם לבחור את אלו שמתאימות לצרכים שלכם בצורה אופטימלית.

יכולת בישול

ברוב התנורים המסורתיים יש שני גופי חימום סטטיים, בחלקם העליון והתחתון או בצדדים. אלה מתאימים לבישול ארוחות, אך תזדקקו לתנור מאוורר לאפייה מושלמת. תמצאו בישול מאוורר ברוב התנורים המודרניים, אלה אינם כוללים גופי חימום בחלקם העליון או בצד, במקום זאת יש להם את גוף החימום בתא נפרד המחמם את האוויר. לאחר מכן הוא נושף את האוויר המחומם מעל האוכל באמצעות המאוורר. אם אתה מרבים לאפות, ייתכן שתרצו גם את היכולת לכבות את המאוורר ולחזור להשתמש בגופי החימום במידת הצורך. זה יכול להיות אידיאלי לבישול בסיסי פיצה פריכים או מארזי מאפה קרום.

צלייה היא אפשרות בישול נוספת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה. קל להיתפס ליכולות הבישול העיקריות של התנור, אך כאשר אתה זקוקים לה, תצטערו שאין לכם את היכולת הזו. רוב התנורים עדיין מגיעים עם פונקציות גריל, אך יש כמה שלא, לכן עליכם לחשוב אם זה קריטי עבורכם.

בישול באדים הוא יכולת נוספת שעליכם לשקול היטב. בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בפופולריות של בישול אדים, בעיקר בזכות היתרונות הבריאותיים שלו.

גודל / התאמה

בעיקרו של דבר, כשמדובר בתנור אפיה בנוי יש לכם שתי אפשרויות: תנור בילט אין יחיד או תנור כפול. ראשית עליכם לשקול היטב היטב לאן אתם צריכים להגיע לתנור שלכם, זה יהיה הגורם החשוב לאפשרויות שלכם. עם תנור מובנה שמתאים מתחת למשטח העבודה שלכם, יש לכם אפשרות לתנור בודד בעל קיבולת גדולה, או לשני תנורים קטנים בפורמט תנור כפול (בדרך כלל סביב 72 ס"מ). עם זאת, אם תחליטו למקם את התנור במותניים עד גובה הכתפיים, אתם יכולים לקבל כל תנור שמתאים לכם. אתם יכולים ללכת על תנור אחד או יותר, או שאתם יכולים ללכת על תנור כפול בגודל גדול (בדרך כלל סביב 90 ס"מ). הכל תלוי בתוכניות המטבח שלך ובכמה מקום יש לכם במרחב.

ניקיון

ניקוי התנורים שלנו –  כולנו יודעים שעלינו לעשות זאת בתדירות גבוהה, אך כמה מכם מנקים את התנור שלכם באופן קבוע? ובכן, למרבה המזל יצרני תנורים יודעים זאת, והם השקיעו זמן רב בכדי לבחון דרכים להקל יותר ויותר על כולנו. זו עבודה מלוכלכת ומבולגנת, כך שהרעיון של תנור שמנקה את עצמו מפתה מאוד. ישנן מספר אפשרויות בשוק:

ניקוי פירוליטי: תוכנית זו מחממת את התנור ל -500 מעלות צלזיוס כך שכל שומן או שאריות נשרפים.לאחר שהתנור מתקרר שוב, כל שעליכם לעשות הוא למחוק את האפר. עכשיו לאלה מכם שדואגים לבטיחות, ישנם תנורי ניקוי פירוליטיים אשר נועלים את דלת התנור בזמן שהיא עוברת את התוכנית. זוהי אפשרות מצוינת למודעים לסביבה מכיוון שלא משתמשים בכימיקלים מזיקים. כאשר הניקוי הפירוליטי הופך למיינסטרימי יותר, המחירים יורדים, אך הקפידו לבצע את המחקר ולגלות שהתכונה זוכה לדירוג גבוה בתנור שאתם שוקלים.

ניקוי קטליטי: ניתן למצוא זאת בחלקו האחורי, בצדדים ולעיתים בגג התנור. במקום להשתמש בחום להסרת השמנים והשומנים הנותרים, ניקוי קטליטי סופג ומפרקו את הכל בהדרגה על ידי כימיקלים מיוחדים.

תנורי ניקוי קיטור: אלו מהווים אופציה פחות נפוצה וכוללים הוספת מים אשר יוצרים אדים כדי לשחרר את השומן השרוף. עם זאת, עדיין תצטרכו ללכלך את הידיים ולנקות את כל המשטחים בתוך התנור בעזרת מטלית לחה.

משטחים קלים לניקוי אמייל / ננו נקיים: מדובר במשטחים הדוחים לכלוך, כלומר כשבאים לנקות את התנור תוכלו פשוט לנגב אותו.

לסיכום

תנורי בילד אין מודרניים הם מדהימים, הם מגיעים עם כל כך הרבה תכונות שיכולות להפוך את הבישול שלכם לקל יותר ומהנה יותר. זה יכול להיות מעט מלחיץ כאשר בוחנים איזה תנור לקנות כיוון שיש מספר כמעט אינסופי של יצרנים ודגמים בשוק. אנו מקווים כי חימשנו אתכם במידע הדרוש לכם כדי למצוא את התנור המושלם שלכם, או לפחות נתנו לכם כמה דברים לחשוב עליהם שיעזרו לכם בבחירה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

Back to Top