כיריים קרמיות

כיריים קרמיות הן כיריים חשמליות מסוגננות, יעילות ומשתלמות. באמצעות גופי חימום חשמליים היושבים מתחת למשטח הזכוכית, כיריים חשמליות מהוות כלי בישול יעיל ביותר. לאחר שבחרתם את הטמפרטורה הרצויה, האלמנטים הללו מתחילים לחמם את פני השטח שלהן. חום זה מועבר אז ממשטח הזכוכית לציוד הבישול שלכם, שממשיך לבשל את האוכל שלכם.

כיריים קרמיות פופולריות ממספר סיבות, כולל משטח הזכוכית האלגנטי שמתאים למטבחים עכשוויים, היכולת של הכיריים לשבת כמעט עם כל משטח עבודה וקלות ההתקנה.

מהן כיריים קרמיות?

כיריים המופעלות בצורה אלקטרונית. יש בהן 'אזורי חימום' ולא המבערים המסורתיים שתמצאו על כיריים גז. הם מגיעים במגוון סגנונות המתאימים לכל מטבח ומהווים אלטרנטיבה לשיטת הבישול המסורתית.

החלק 'הקרמי' של השם מתייחס לגימור הזכוכית של הכיריים. אין הכוונה לאותה קרמיקה שחלק מצלחות המטבח עשויות ממנה. זכוכית קרמית היא חסינת ניפוצים, קשוחה, מסוגלת לעמוד בכמויות חום גדולות וקלה לניקוי.

עלייתן של כיריים קרמיות

בעבר כיריים חשמליות היו איטיים ומגושמים שבאמת לא היו טובים במיוחד. בטח, הם עשו את העבודה אבל עבור כל מי שהיה מעוניין ברצינות בבישול הם באמת לא ביצעו את העבודה כמו שצריך.

ככל שמכשירי חשמל מובנים הפכו נפוצים יותר עם עליית כיריים למטבח המאובזרות במלואן, כיריים חשמליות הפכו פופולריות יותר ויותר.

כך ככל שהקרמיקה הפכה פופולרית יותר ויותר, המחירים החלו לרדת ונראה שהפופולריות של הכיריים התגברה בשנות התשעים ואילך. בשל כך חווית הבישול בכיריים השתפרה באופן דרמטי, במיוחד בכיריים המתקדמות והיקרות יותר.

איך עובדות כיריים קרמיות?

בכיריים חשמליות יש גופי חימום מתחת לפני השטח.. לעיתים קרובות יהיה סליל מתחת לאזור החימום המופעל על ידי הזרם החשמלי. כשהסליל מתחמם תראו שהוא זוהר באדום. זה בתורו מחמם את הזכוכית הקרמית אשר מעבירה את החום למזון שלכם.

כיצד להשתמש?

כיריים קרמיות לעיתים קרובות כוללות פקדי מגע.

יש להם מחווני חום כדי להראות לכם מתי זה עתה נעשה שימוש באזור והוא חם מכדי לגעת בו.

יתרונות של כיריים קרמיות

  • יש בקרי מגע
  • קלות לניקוי
  • מראה סטייליסטי ומהודר
  • התקנה נוחה יחסית
  • יש להן טיימרים להפסקת הבישול

שמירה על ניקיון הכיריים

כיריים קרמיות הן סוג ייחודי של זכוכית קרמית ומכאן שמם. אמנם מדובר בזכוכית עמידה אך היא מצריכה טיפול וניקוי רב כדי שתוכל להישאר שלמה ופונקציונלית לאורך זמן. אין לאחסן שום דבר על הכיריים מכיוון שהן עלולות להיפגע. הזכוכית אינה עמידה בפני שריטות והופכת אותן לרגישים לשריטות מהתבניות ואם מנקים אותה בעוצמה.

כדי שהקרמיקה תישאר נקייה כמו חדשה, השתמשו במטלית רכה בעת הניקוי והרימו את התבנית תמיד מכיוון שההחלקה תוביל לשריטה קבועה. אם יש שאריות שרופות, השתמשו במגרד קרמיקה שתוכנן במפורש למטרה זו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

Back to Top