כיריים 5 להבות

האם אתם צריכים כיריים גז 5 להבות? אלה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שאתה קונים:

כיריים 5 להבות מקנות שליטה אידיאלית על הטמפרטורה ועל תהליך הבישול והן עושות את עבודתן ביעילות רבה.

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת על כיריים 5 להבות  הוא שרוב הדגמים מגיעים עם ארבעה גופי חימום פונקציונליים במלואם, בתוספת אזור התחממות. אותו משטח חימום נוסף בדרך כלל אינו מייצר את אותה רמת חום כמו שאר האזורים ונועד בעיקר כדי לשמור על הכלים בטלים במהלך הכנת הארוחה.

טווחי גז 5 מבערים

מבער חמישי שימושי הרבה יותר כאשר הוא חלק מטווח הגז מכיוון שכל כהיריים מתפקדות באופן מלא. לרוב, המבער החמישי מוצע בדרך כלל כמבער סגלגל מרכזי עם עיצוב מוארך המתאים במיוחד לחימום כלי בישול רחבים, ארוכים וגדולים

זה לא אומר שמבערי גז אובליים סטנדרטיים לא יכולים לבצע את אותה פונקציה, אבל השימוש במבער המרכזי כולו עבור כלי בישול קטנים מביא לבזבוז חום ניכר, והוא מותיר כמות גדולה מהלהבה חשופה, מה שעלול להיות מסוכן.

סורגים

בעוד שטווחים חשמליים עליונים חלקים מגיעים עם היתרון של משטח ללא הפרעות, טווחי גז משתמשים בסורגים, שיכולים לשפר או להפריע לשימושיות בהתאם לעיצוב.זה אולי נראה חסר חשיבות, אבל הסנטימטרים הנוספים האלה מוסיפים ערך כי:

  • אין גבול, כך שכלי בישול יכולים “לחפוף” למגוון רחב יותר של עמדות
  • העיצוב החלק פירושו גם שניתן להשתמש במחבת גדולה יותר מבלי להעמיס יתר על המידה על הכיריים
  • משטח שטוח מאפשר לכלי בישול לשבת שטוח מול הלהבה, ולקדם תוצאות בישול טובות יותר

בשימוש מלא, טווח חמישה מבערים מעוצב היטב אמור להיות מסוגל להתאים לכל צרכי הבישול שלכם, למרות שלעיתים יש חפיפה, כל מבער מסוגל להעביר חום לפיסת כלי בישול בודדת מבלי לפגוע בביצועים.

כיריים 5 להבות – מידות

לפני שאתם רוכשים  כיריים 5 להבות, עליכם לקחת בחשבון את מידות החיתוך בשיש וכן את מידת השטח הפנוי שמסביבו.

 עליכם לוודא כי  המידות הפנימיות של הכיריים אכן תואמות את החיתוך בשיש, וכן כי המידות החיצוניות, אותן שוליים שמונחות  על גבי השיש,לא חורגות מן המרווח הפנוי מסביב. מידות חיתוך בשיש מאופיינות לפי  עומק (המרחק בין חזית הכיריים לקצה האחורי), רוחב (המרחק בין צד ימין לשמאל) ,ובמידות החיצוניות יש לצרף גם הגובה. המידות הפנימיות של כיריים 5 להבות הן לרוב  49 ס”מ עומק ו-56ס”מ  רוחב. הרוחב החיצוני של כיריים 5 להבות הוא 70 ס”מ, אך עשוי להיות צר או רחב יותר.

התאמת המבערים לצורכי הבישול

כיריים בנות 5 מבערים יכולות להתאים  לכם אם אתם משתמשים במספר רב ותר של סירים במקביל. עם זאת, כדי שהם יתאימו לגודל הסירים שלכם ויכילו אותם בנוחות עליכם לשים לב למרחק בין המבערים ולמידות הכיריים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

Back to Top