מקרר יין קטן

בין אם אתם אנשים של יין אדום איכותי ובין אם אתם אנשים של ייו לבן קליל, בין אם המקרר שלכם נחשב חדיש וגדול ובין אם אינכם מחשיבים את עצמכם כמומחים ליינות, עדיין מקרר יין קטן מוטב לרכוש. מדוע? כיוון שאם כבר מחזיקים כמה בקבוקי יין שליקטתם במסירות ולצד הנאה, ואם אוהבים להתענג על יין טוב מדי תקופה (ולהיזכר בסיפור שהוביל לרכוש/לקבל אותו), מוטב שהחוויה תהיה שלמה.

אז נכון שיין ניתן לקרר גם רק כמה דקות לפני ההגשה ויין אדום בסה"כ טעים גם כשהוא נשמר במזווה, אך לצד כל זאת אין שום סיבה שאתם תהיו החוליה האחרונה שתהרוס את הארומה העדינה, במיוחד כשהמקרר אינו מצריך הרבה מקום פנוי (או הוצאה גדולה).

5 סיבות שעשויות לשכנע אתכם

  1. הסיבה הפרקטית – אם יש לכם כמה בקבוקי יין, אין שאלה שצריך למצוא מקום מתאים עבור אחסון. אז במקום לדחוס מוצרים במקרר (או במזווה), מוטב להשתמש במקום הפנוי בחוכמה ועבור היין לרכוש כלי אחסון ייעודי – מקרר יין קטן. מקרר שיודע לשבת בכל חדר, שיודע לקבל חזית אינטגרלית ואף שיודע לשבת בתוך האי שבמטבח.
  • הסיבה הכלכלית – יין אינו מוצר זול וזוהי עובדה. מכאן שאם כבר בחרתם להוציא כמה עשרות שקלים על בקבוק יין שניגמר בתוך שעה (שלוש לכל היותר), מוטב שתתענגו על כל טיפה. מה אנו מנסים לומר? שאין זה הגיוני להשקיע ביין איכותי ובמקביל להרוס אותו, וזאת רק כיוון שהוא לא נשמר בטמפרטורה הרצויה.
  • הסיבה הראוותנית – אין ספק שמאוד מרשים לשלוח את האורח לבחור יין מתוך מקרר היינות הפרטי שלכם, אך תהיו בטוחים שגם לכם יהיה כיף לדעת שהיינות מקבלים מקום של כבוד.
  • סיבה למסיבה – אתם אנשים שיש להם הכול ובדיוק יום הולדת עגול מתקרב ולא יודעים מה לבקש כמתנה מבני המשפחה? זה הזמן לזכור שמתנות אמורות להיות "מותרות" ונחשקות, ועל כן אם יין זה הקטע שלכם, פרגנו לעצמכם מתנה שווה שתלווה לכל אורך השנה.
  • הסיבה המקצועית – אם אתם אנשים שמקפידים על כל גרם באפייה, שמבררים כמה זמן ניתן לשמור בחוץ בשר מופשר, או אם אתם אנשים שמקפידים לפרוס מפה לפני שעורכים שולחן חגיגי, אין שום סיבה שעם פריט מפנק כמו יין זה יהיה שונה. חשוב להבין שיש סיבה שאנשים משקיעים במקרר יינות. המקרר מסייע לשמר את איכות היין – ללא בעיית רטיבות, עובש, או טמפרטורה.

תפרגנו לעצמכם!

לסיכום נציין שכיום רכישה של מקרר יין קטן כבר ממזמן אינה שמורה רק לאנשים אמידים, או רק לאנשים שמקפידים לעבור בכמה יקבים מדי שנה, אלא הגיע הזמן להבין שמדובר בפריט פרקטי, יעיל, לא מאוד יקר ושמשלים את ההנאה הרצויה מבקבוק יין טוב. אז אם יש לכם מקום (ולו נישה קטנה), הגיע הזמן להתקדם – תפרגנו לעצמכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

סל קניות

Back to Top