תנור אינטגרלי

אם פעם אנשים היו מחפשים מטבח חכם, מטבח מודרני, מטבח פונקציונאלי, או פשוט מטבח מעוצב, הרי שכיום אנשים התאהבו באפשרות חדשה – מטבח אינטגרלי. מטבח שרק אם מכירים באופן אישי זוכים להתמצא בו, פשוט כי אין שום רמז למה מסתירה כל דלת. אז אם גם אתם התאהבתם במראה הנקי והחכם שהמטבח האינטגרלי יודע להציע, מוזמנים להכיר את אחד השחקנים הראשיים בזירה – תנור אינטגרלי! מה אם כן ניתן ללמוד על אנשים שמעדיפים את האפשרות הזו ואף שבלי קשר מתמקדים בתנור אינטגרלי? מוזמנים לגלות!

נמנעים מהתאמת העיצוב של סך מכשירי החשמל

אנשים רבים שעומדים לעצב מטבח ממהרים לחשוב איזה עיצוב הם מחפשים עבור המקרר, עבור המדיח וכמובן שגם עבור התנור שבהרבה מטבחים הפך להיות פריט אומנותי שמעיד על סטטוס יוקרתי. עם זאת, מהעבר השני של המתרס נמצא אנשים שמעדיפים להתמקד בפרקטיות של המכשיר, וששמחים להימנע מבחירות עיצוביות שנוגעות למוצרי החשמל שבמטבח. באופן שכזה מי שמתמקד במטבח אינטגרלי זוכה להימנע מהצורך להתאים בין העיצובים של סך מכשירי החשמל, פשוט כי חזית אחידה סוגרת את הפינה. מכאן שאנשים שמעדיפים תנור אינטגרלי זוכים להוריד משימה אחת מסדר היום באופן פשוט ובו זמנית מרשים!

אוהבים את החיים הקלים

תנור אינטגרלי, או כפי שגם נהוג לכנות "תנור בילד אין", הוא תנור שמייצר רצף נקי של חזיתות. באופן שכזה אין התעסקות עם חתיכות מזון שעשויות להיאסף במרווחים שבין היחידות, כך שלא מעט אנשים שמחפשים תנור אינטגרלי בעצם מבקשים להימנע מלהשתעבד לניקיון בסביבת המטבח. מזדהים?

שקט ויזואלי

מטבח הוא מקום של יצירה – מקום מסודר שבקלות הופך להיות מבולגן. סירים על האש, כלים בכיור, קמח על השיש וכדומה. מכאן שאם ניתן שלפחות הנראות הכללית תייצר שקט ויזואלי, הרי שהבלגן שמשתלט על המטבח בעת הבישולים נהיה הרבה פחות מעיק, וזאת כי הוא זוכה במסגרת שקטנה ומרגיעה. מכאן שבחירה בתנור אינטגרלי בהחלט תורם להשגת שקט עיצובי מרשים ומוערך.

מחפשים איכות

אין ספק שתנור אינטגרלי (או תנור בילד אין) פחות מעסיק מבחינת הנראות (לפחות לעומת תנור שעומד כיחידה עצמאית), אך אין להתעלם מהעובדה שעדיין מדובר באחד מהאלמנטים היותר חשובים במטבח, ועל כן בעוד שהשיקול החזותי במקרה זה יחסית זניח, הרי שהשיקול הפרקטי רב משמעות, ועל כן טוב לדעת שניתן למצוא תנורים אינטגרליים מקצועיים וסופר איכותיים. כולל כאלו שמציעים תא כפול, חיישנים שבודקים את הטמפרטורה לאורך האפייה (ואף את רמת החמצן והלחות), פונקציית בישול מהירה, אופציה עבור התפחת בצק ועוד. מכאן שאנשים שמעדיפים תנורים אינטגרליים הרבה פעמים מבקשים להתמקד באיכות, ופה כאמור ההיצע רב ומגוון.

האם אתם טיפוס אינטגרלי?

לסיכום נציין שאם מחפשים תנור שקל לנקות, שמציע נראות פשוטה, שנטמע במראה הכולל של המטבח ושלא מושך יותר מדי תשומת לב, נראה שגם אתם אנשים של תנורים אינטגרליים. נראה שגם אתם אנשים שמעדיפים תנור שיושב מאחורי קלפה ייעודית, או שמציע הצצה רק של החזית – נראה שגם אתם אנשים שמתחברים לעיצוב מינימליסטי. אז אם גם אתם מתמקדים באיכות ופחות ברעש שמסביב, ובאופן כללי אם גם אתם מבקשים שהמטבח ישדר כמה שיותר סדר וניקיון, נראה שרק נותר להתחיל לראות אלו דגמים קיימים ולהתחיל לחשוב על בישולים טעימים.   

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

Back to Top