מה זה מקרר אינטגרלי?

ב-10 השנים האחרונות המטבח הפך למרכז תשומת הלב וההנאה בהרבה בתים. לכן, ניתן יותר מיקוד לתכנון ויצירת חלל אידיאלי לאכילה ויזואלית ומעשית. מקרר אינטגרלי הוא בין מוצרי החשמל שישפרו משמעותית את המטבח, במיוחד כשהוא מעוצב בקפידה.

במקום שהמקרר ישב בפינה הספציפית שלו, ויהיה גלוי, מקרר אינטגרלי מוגדר בתוך נישה ספציפית בתוך הארונות במטבח. הארונות מתוכננים בדיוק בהתאם למקרר הנבחר כך שאי אפשר לזהות כי מאחורי דלת הארון מסתתר לו המקרר.

אכן, אפשרות מודרנית ופרקטית במיוחד המאפשרת לנו ליהנות ממטבח אלגנטי ויפהפה בעל מראה נקי מאוד.

מה זה מקרר אינטגרלי – מקרר חדיש המשולב במטבח

כיום, יותר ויותר אנשים מעדיפים לעצב את חלל המטבח בסגנון אינטגרלי. זהו סגנון מלוטש וחלק המשלב בתוכו את כל המכשירים באופן מוסווה.

ארונות המטבח מכילים בתוכם את התנורים, את מדיח הכלים, את המקרר ועוד – כל זאת באופן אסתטי במיוחד, כך שהמטבח מקבל גימור חלק לגמרי. הוא נראה נפלא ונעים לעין תוך שהוא מכיל כל מה שמטבח ביתי צריך להכיל.

הארונות במטבח מכילים את התנורים וגם את המדיח, המקרר ועוד הרבה. הכל מעוצב בצורה מאוד אלגנטית, כך שהמטבח מקבל גימור חלק לחלוטין. הוא יפהפה ומושך לעיניים ומכיל את כל מה שהמטבח הביתי חייב להכיל.

בחרו מקרר איכותי המתאים לדרישות שלכם

בבחירת מקרר לשימוש בבית חיוני לעשות בחירה נבונה על מנת להבטיח שהמקרר עומד בכל הדרישות ומתפקד בצורה מושלמת ובצורה הטובה ביותר. בנוסף חיוני להסתכל על הסגנון וכיצד הוא ישתלב במטבח. אם אנחנו מתכננים מטבח משולב, חשוב לחשוב על זה.

מהם ההיבטים העיקריים של מקרר אינטגרלי?

מקרר אינטגרלי במלואו יכול להשתלב בקלות במטבחים ובפרט בארונות שנמצאים בו. באופן מסוים ניתן להשוות את המקרר האינטגרלי למדיח כלים בילד אין תנור אפיה מובנה. היתרון הראשון והברור ביותר הוא עיצוב שמשתלב בצורה הרמונית מלאה עם חלל המטבח.

לסיכום, מה זה מקרר אינטגרלי? מאפיין מובהק של מקררים אינטגרליים הוא הידידותיות למשתמש הודות לתכנון הנכון של היכן למקם את תא הקירור ותא ההקפאה, כיוון פתיחת הדלתות וגודל המקרר. הבסיס לזאת הוא התאמה מלאה לצרכים הספציפיים שלכם,

באיזה גודל קיימים מקררים אינטגרליים?

למרות שיש חשיבות רבה להשתלבות מושלמת עם ארונות המטבח,אים למעשה גבול למידות המקרר האינטגרלי. קטגוריה זו כוללת מקררים גדולים, ענקיים וקטנים יותר.

איך בוחרים מקרר אינטגרלי?

עבור העיצוב המיקוד העיקרי הוא מראה שיוצר הרמוניה עם הארונות כמו גם עם שאר מרכיבי המטבח, כמו גם במובן של הצבעים השולטים והחומרים הם עשויים הארונות והחיפוי של המקרר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

Back to Top