שדרוג מטבח

כאשר שואלים מה כולל שדרוג מטבח, קודם כל חשוב להתעכב על ההיבט של התקציב ולהבין מה הצפי מבחינתכם לעלויות הפרויקט. בהתאם לכך ניתן להתאים כל מיני טקטיקות שדרוג פשוטות ומורכבות יותר – המשיכו לקרוא כדי לשדרג את המטבח ואפילו לחסוך כסף בתהליך. מה כולל שדרוג או שיפוץ של מטבח?שדרוג מטבח יכול לכלול מגוון רחב של עבודות נגרים, עבודות פרזול, אלומיניום או זכוכית ועוד, הכול שאלה של תקציב. החל מהחלפת דלתות או ידיות ארונות, דרך החלפת ריצוף ועד להתקנת מטבח חדש לגמרי, היקף העבודה והעלות של הפרויקט תלויים במצב המטבח הקיים ובצרכים שלכם. באופן כללי, ניתן לאתר קבלנים ושיפוצניקים שמתמחרים את הפרויקט לפי מטרים רבועים, כך שתכנון השיפוץ צריך להתבצע בהתאם לכך ובהתאם לחומרי הגלם שבשימוש. אם מדובר על שדרוג שאינו כולל שיפוץ, בד”כ רוב האנשים מסתפקים בהחלפת ידיות, דלתות של ארונות מטבח, רכישת מכשירים חשמליים חדשים, התקנת חיפויי קירות דקורטיביים, התקנת מדפים ועוד. כמה מהעבודות הנפוצות במסגרת שדרוג מטבחמעבר להחלפת חזיתות, ידיות ודלתות של ארונות מטבח, שדרוג מטבח ישן יכול לכלול גם את הפרויקטים הבאים:

  • החלפת משטחים: משטחים הם אלמנטים החשובים במטבח, כאשר החלפת משטח עבודה\אכילה ישן למשטח חדש  יכולה לשדרג את המטבח משמעותית.הוספת שטחי אחסון: שטחי אחסון חיוניים בכל סוג של מטבח, מה שניתן להוסיף באמצעות פתרונות אחסון, הוספת מגירות או אפילו בניית אי מטבח הכולל מגירות.שינוי תכנון המטבח: אם המטבח שלכם לא פונקציונלי, או לחילופין, לא עונה על הצרכים שלכם, תוכלו לשקול לשנות את תכנונו. שינוי תכנון המטבח יכול להיות יקר יותר מעבודות אחרות, אך הוא יכול לשפר את הפונקציונליות שלו בצורה דרמטית. 

  • חישוב עלויות שדרוג מטבח – מה חשוב לדעת?הדבר החשוב ביותר בפרויקט של שדרוג מטבח ישן הוא לתכנן את העבודה מראש. בהתאם לכך, יהיה עליכם לא רק לחשב את העלויות הסופיות לפרויקט, אלא גם לנסות לצפות עלויות בלתי צפויות. למשל, כאשר השיפוצניק מודיע לפתע שחומר גלם כזה או אחר כרגע חסר אצל היבואן. לא פעם, הפתרון למצבים כאלו יהיה כרוך בתשלום אקסטרה על חומרי גלם יותר יקרים. לכן, חשוב גם לבחור בחברה מקצועית ומנוסה בתחום שדרוג המטבחים, שתוכל לספק לכם הצעת מחיר קונקרטית ככל האפשר. המלצה מאיתנו – שמרו בצד כ-15% – 25% מהתקציב עבור הוצאות לא צפויות. לסיכום, כיצד להוזיל מחיר שדרוג מטבח?אם אתם מעוניינים להוזיל מחיר שדרוג מטבח ישן, וכנראה שאתם מעוניינים בכך, התשובה היא אחת – השוואת מחירים בין חברות מטבחים, נגרים ואנשי מקצוע הקשורים בתהליך. השוואת העלויות יכולה לחסוך עשרות אחוזים בפרויקט, מה שיכול להסתכם במאות ואפילו אלפים של שקלים. לכן מומלץ לקבל כמה הצעות ולצאת לדרך עם החברה האטרקטיבית ביותר – הן בבחינת מחיריה והן בבחינת תיק העבודות שלה. 

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    סל קניות

    Back to Top