מקרר אינטגרלי מלא

ישנם אינספור דגמים של מכשירי חשמל ביתיים המתאימים למעשה לכל אורח חיים. אם אתם מעצבים או משפצים את המטבח שלכם, יתכן ואתם תוהים לגבי המילה האחרונה בתחום המקררים המובילים וחדשניים בתחום וזהו מקרר אינטגרלי מלא.

מהו מקרר אינטגרלי מלא?

מקררים אינטגרלים מלאים מתוכננים להשתלב לחלוטין בארון המטבח. הם מסתדרים לחלוטין עם עומק הדלפק, ויוצרים עיצוב חלק שנראה כאילו המקרר נעלם במטבח. התוצאה מאוד עדינה ומלוטשת. מקרר אינטגרלי מלא נבדל ממקררים בילד אין אשר משתלבים בעיצוב שכבר הינו קיים, וכן ממקרים אינטגרליים חלקיים, המספקים אך מענה מוגבל לצורך.

מקררים אינטגרלים מלאים כוללים נראות נהדרת של הפנים בהשוואה למקררים העומדים בפני עצמם. הם זמינים במגוון רוחבים, תוך מקסימום שטח קירור ומספקים אפשרויות להתאמה אישית למטבח שלכם. לכן, ההבדל בסגנון לא פוגע ביכולת שלהם לקירור הולם.

מה שאתם צריכים לדעת על מקררים אינטגרלים מלאים

מקררים אינטגרלים מלאים מוגבלים על ידי עומק ארון המטבח, כך שהם זמינים ברוחבים וגבהים גדולים יותר מאשר מקררים עצמאיים. הם זמינים בגימורי פרימיום וניתן לבחור ארונות וחומרה בהתאמה אישית כך שהמקרר ישתלב לחלוטין עם המטבח שלכם.

מהם המאפיינים העיקריים של מקררים אינטגרליים?

  • מיוצרים להחזיק מעמד זמן רב יותר מאשר דגמים עצמאיים – בדרך כלל איכות בנייה גבוהה יותר.
  • התקנה קבועה בארונות, עם או בלי לוחות כיסוי מותאמים אישית.
  • המדחס נמצא בחלקו העליון של המקרר ולא בחלקו התחתון, ופתחי האוורור מלמעלה.
  • כאשר רוצים להשיג נפח אחסון גדול לרוב משתמשים בקומבינצית מקרר בתוספת מקפיא
  • בדרך כלל יש להם עיצובים יוקרתיים יותר, כגון מדחסים כפולים (מדחס אחד למקפיא ואחד למקטע מזון טרי) לבקרת טמפרטורה מכווננת, מדפי פרימיום וכו ‘.
  • בדרך כלל הם משתמשים ברכיבים מתקדמים יותר שנמשכים זמן רב יותר ותואמים לאחריות היצרן ומוניטין האיכותי

מה מייחד מקרררים אינטגרליים?
מקררים אינטגרליים, יישתלבו בארונות המטבח שלכם כאילו היו למעשה ארון. המקרר האינטגרלי לא בולט יתר על המידה הן לגובה ולא הן לרוחב והחזית שלו מדמה בדיוק את דלתות הארון. יש אשר משתמשים בשכבה דקיקה אשר מכסה את חזיתו של הארון (במקרר חצי אינטגרלי) ויש כאלו אשר מתכננים את דלת המקרר עצמה כדי שתתאים לארו. בדיוק. המקרר האינטגרלי, מהווה למעשה חלק בלתי נפרד מהמטבח.

איך לבחור מקרר אינטגרלי?

כשמתייחסים להיבט העיצובי בבחירת מקרר אינטגרלי מלא יש לשים דגש עיקרי על הגימור אשר מייצר הרמוניה מושלמת במיוחד עם ארונות המטבח ושאר האיבזור בו – הן מבחינת החומרים השולטים בו והן מבחינת הגוונים הדומיננטיים במרחב.

מבחינת ההיבט הפרקטי, הפרמטרים שיש לקחת בחשבון הם אותם אלו שחשוב להתייחס אליהם גם כשבוחרים מקרר “רגיל” כדוגמת נפחי תא ההקפאה והקירור, הדירוג האנרגטי. העדפה של מקרר בעל צריכת אנרגיה נמוכה ודירוג אנרגיה גבוה (דירוג A  המהווה סימן לצריכת אנרגיה נמוכה אופטימלית) תתרום הן להוצאות חשמל נמוכות והן הוא ידידותי לסביבה ירוקה. שיקול נוסף הוא כמובן מספר הדלתות והיכן הן ימוקמו.

פרט נוסף שיש  לייחס לו חשיבות הוא היצרן. מקררים אינטגרלים מלאים של מותגים הנחשבים מובילים בתחום – כגון  Miele , Liebherr  ו-Siemens הינם בעלי ביצועים מרשימים ונחשבים לבעלי אמינות גבוהה מאוד, כך שניתן לסמוך עליהם שהם ימלאו את ייעודם למשך מספר שנים רבות ויספקו לקונה יחסי עלות תועלת משתלמים במיוחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

Back to Top