אם החלטתם לשדרג את מכשירי המטבח שלכם או שאתם מעצבים מטבח חדש, שקלו את מראה הפרימיום של מקרר בילד אין חדש. מקררים מובנים הינם מותקנים בתוך ארונות, המאפשרים שילוב חלק עם דלפקים וארונות שמסביב.

מה ההבדל בין מקרר מובנה לעומת מקרר עצמאי?


ההבדל העיקרי בין מקררים עצמאיים ומובנים הוא ההתקנה. ניתן להציב מקררים עצמאיים כמעט בכל מקום עם חיבורי החשמל והמים המתאימים. מקררים מובנים מותקנים בתוך ארונות ומוצמדים לקיר להתקנה קבועה יותר. שני סוגי המקררים באים במגוון גדלים ותכונות.

מהו בעצם מקרר אינטגרלי? מה ההבדל בינו לבין מקררים אחרים? מה החוזקות שלו? במאמר זה נדון בסיבות.

ישנם מכשירים חשמליים בתוך המטבח שניתן להכניס לחלל המיועד להם, כמו נישה על הקיר או בין פריטי ריהוט, והם יוכלו להשתלב בצורה מושלמת. מקרר משולב במלואו שהוא מובנה לא יעשה הבדל עצום לעיצוב העכשווי של המטבח אלא יהיה אטרקטיבי מאוד. בנוסף, מקרר אינטגרלי שהוא מקרר בילט, ישתלב בצורה מושלמת עם שאר האלמנטים במטבח. זה יכול לחסוך הרבה מקום, לאפשר סביבת עבודה פתוחה ויעילה, ולכן בחירת סוג זה של מקרר היא בחירה נבונה.

זה יכול לשמש בכל מטבח?

כן! אם אינכם יודעים כיצד והיכן כדאי לשים את המקרר שלכם, איש מקצוע יכול לעצב את הארונות ולהכניס את המקרר בו אתם משתמשים כעת. אם אתם נכנסים לבית חדש וברצונכם לרכוש מקרר חדש, יש חשיבות מכרעת לתכנן את המטבח באופן הזה שייקח בחשבון מקרר אינטגרלי בתוך החלל. תוכלו לבחור מקרר אינטגרלי רוחב 120 או ברוחב אחר, זאת בהתאם לתכנון החלל ולגומחה שבה הוא אמור להתמקם. אפשר לבחור מקרר אינטגרלי בכל רוחב בהתאם לסגנון החדר והגומחה שאמורה להציבו.

מה מיוחד במקרר הזה?

כפי שהוסבר, מקרר אינטגרלי הוא לא רק מכשיר פונקציונלי בהתאם לשמו. זה מרכיב בלתי נפרד מסגנון המטבח. כיום, יש מגמה ליצור מטבחים עם הרעיון העיקרי של חסכון וניצול מיטבי של שטח ויעילות. מקרר אינטגרלי משולב הוא נדבך נוסף שמתכתב עם מגמה זו. מקררים הם מכשיר שתופס את רוב החלל, והסידור שלו עם שאר האלמנטים במטבח הוא משמעותי.

מקרר בילד אין 

מקרר בילד איןהינו בעל צירים מיוחדים המאפשרים לו פתיחה נוחה במיוחד. המקרר ממוקם בכל מקום במטבח המהווה את המקום הנוח ביותר עבורו והעומק שלו הינו למעשה הוא קו הארונות. רק הדלתות הם אלו שבולטות מעבר לקו הארונות וזאת על מנת לאפשר פתיחה נוחה של דלת המקרר בתשעים מעלות, או באם מדובר במקרר בעל שתי דלתות אזי גם את דלת המקפיא. 

באופציה זו משאירים מרווח גם משני צידי המקרר, כדי שיהיה לו אוויר וגם עבור נוחות מירבית בעת פתיחת הדלתות שלו.

האם גם אתם מחפשים את מקרר הבילד אין המושלם שיתאים למטבח שלכם? אתם במקום הנכון!אצלינו באוריקס דן תמצאו מקררים שונים המציעים לכם את האפקטיביות הגבוהה ביותר במטבח ומעניקים לכם עיצוב מפואר וייחודי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

Back to Top