תנור אפיה בילד אין

ההבדל בין תנור אפיה בילד אין  לבין תנורים עצמאיים

במהלך החיפוש שלכם למצוא את התנור המושלם למטבח שלכם, אנו בטוחים ששמעת על שני סוגי התנור שאנו עומדים לדון בהם.
אבל האם אתם יודעים מה הם תנורי אפיה בילד אין ותנורים עצמאיים? האם אתם יודעים אילו יתרונות וחסרונות מציע כל אחד מהתנורים הללו?
בואו נדבר תחילה על התנורים האלה ונגלה בדיוק מה זה כל אחד מהם, נכון?

 מהו תנור אפיה בילד אין?
תנורי אפיה בילד אין הם תנורים משולבים הנכנסים למטבח שלכם בצורה חלקה. התנור שלכם ייכנס לכל מקום שתרצו שהוא יהיה, ואז הוא יהיה מוקף בפרטי העץ שבהם מרופדים הארונות שלכם.
לכן, אם אתם רוצה מטבח מאוד מודרני, אבל עדיין מחפשים  דרך קלה לבשל, ​​אז תנור אפיה בילד אין הוא בשבילכם.

יתרונות
מאוד מודרני
הכיריים שתבחרו עשויות להיות שונות מהתנור (יכול להיות אינדוקציה או גז, למשל)
גמישות להצבת התנור שלך בכל מקום שתרצו
ניתן למקם בכל רמה לבישול קל

חסרונות
תצטרכו לקנות כיריים נפרדות
יכול להיות קצת יותר יקר מאשר תנור עצמאי
מסובך להזיז את המיקום שלו

מהו תנור עצמאי?
תנור עצמאי, בקצרה, הוא תנור שעומד בפני עצמו. יש לו כיריים מלמעלה ותנור למטה, ולפעמים יש לו גם גריל. תנורים עצמאיים הם נהדרים כי הם מציעים את כל החבילה. בנוסף, סביר להניח שכבר יש לכם מקום במטבח שלכם לתנור עצמאי. אתם גם יכולים לקחת איתכם  את התנור עצמאי אם אתם עוברים דירה. החיסרון בתנור עצמאי הוא שהם לא התנורים האופנתיים ביותר. לכן, אם בא לכם לגרום למטבח שלכם להיראות מודרני, אולי תנור אפיה בילד אין מתאים לכם יותר.

יתרונות
ניקוי ללא לחץ
נכנס בצורה מסודרת למטבח
ניתן לבחור גז או חשמל
בישול גמיש

חסרונות:
לא מודרני למראה כמו תנורים אחרים
תנור אפייה בילד אין– כיצד לבחור את התנור המתאים לכם?

לפני שאתם באים לרכוש תנור אפייה בילד אין עליכם לבדוק תחילה את המידות המדויקות של הגומחה אליה אתם מייעדים את התנור.  עליכם לוודא שיש איוורור אחורי הולם לתנור. כל תנורי הבילד אין זקוקים לאיוורור תקין, גם אלו אשר מוגדרים כבעלי אוורור חזיתי.

מערכת האוורור שבאה עם התנור מנקזת למעשה את האוויר החם שנוצר בעורף התנור. אם אתם בוחרים להתקין את התנור החדש מתחת לשיש,  מומלץ לבצע את האיוורור לכיוון הצוקל. אם החום הגבוה אשר נפלט  מהתנור ייכלא בין הארונות , אזי  ארונות המטבח עלולים להינזק עם הזמן.  בגלל שהתנורים מגיעים עם מערכות בטיחות חדשניות, עלול להיווצר מצב שהתבשילים והמאפים  לא יתבשלו כמו שצריך כי התנור יפחית באופן אוטומטי את חום הבישול והאפייה.


שיקולים בבחירת תנור אפייה בילד

1. גישה נוחה
זה בונוס ברור. תנורים מובנים מתוכננים מתוך מחשבה על ארגונומיה. לא עוד להתכופף כדי לבדוק את האוכל, או לנסות בחשש להחליק מנות חמות וכבדות מהתנור. תנורי קיר מותקנים בגובה העיניים כדי להציע לשפים נוחות אופטימלית בזמן שהם נמצאים במטבח.

2. עיצוב חלק
העיצוב המובנה הוא נקודת מכירה ענקית לאלו המשפצים מטבח או בונים מטבח חדש. תנורים מובנים אלגנטיים, סקסיים ונראים עתידניים ממש. ו

3. רבגוניות
תנורי קיר מאפשרים לפזר את כלי המטבח והמכשירים השונים כדי ליצור זרימה טובה יותר במטבח. אם יש לכם כיריים מסורתיות שמשלבות גם תנור וגם כיריים יחד, אז החלל הזה הופך למיקום המרכזי לבישול כל הארוחות. על ידי פיצול שלהם אתם מחלקים את אזורי ההכנה ומבטלים את הצפיפות במטבח.

אנו מקווים שהמבט הזה על סוגי תנורים שונים עזר לכם להבין מה הם עושים ומה הם יכולים לספק לכם במטבח החדש שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

Back to Top