תנור משולב כפרי

המטבח מתואר לעיתים קרובות כלב הבית, ומרכזם של מרבית המטבחים הוא מכשיר בישול מובנה או עצמאי. מכיוון שרובנו מבלים כל כך הרבה זמן בבישול, חשוב לבחור את מכשיר הבישול הנכון המתאים לבית ולסגנון החיים שלכם.

במדריך קנייה זה נתמקד באחד התנורים הנפוצים בית – תנור משולב כפרי. בין אם אתם מחליפים דגם ישן או קונים בפעם הראשונה, מדריך זה מסביר את הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון וכמה מהתכונות והטכנולוגיות הקיימות בתנורים משולבים כפריים.

מהו תנור משולב כפרי?

תנור משולב כפרי כולל גם תנור לצלייה או אפייה וגם תנור לטיגון או רתיחה  והוא בא בגימור כפרי מהודר במגוון אופציות צבע לבחירה כדוגמת לבן, שמנת ושחור. את התנור ניתן להעביר לכל מקום במטבח שלכם וזה לא דורש שום עבודת ארונות. תנור משולב כפרי הינו אחד הסגנונות הנפוצים ביותר שתמצאו בשוק. הוא אינו מובנה לקיר או למבנה, מה שאומר שתוכלו להעביר אותו לבית חדש או לעצב מחדש את המטבח שלכם.

אילו תכונות עליכם  לחפש בתנור משולב כפרי?

חפשו תכונות המאפשרות לכם לבשל בדרכים שונות בו זמנית, כגון גריל ותנור משולבים. הרבה תנורים משולבים מגיעים גם עם שני תנורים, כאשר אחד מצויד במאוורר לפיזור חום באופן שווה ובישול מהיר יותר, בעוד שבשני יש גופי חימום בחלקו העליון והתחתון. זה מאפשר לכם לשמור על מזון חם לפני ההגשה בזמן שמאכלים אחרים מתבשלים בתנור המאוורר.

איזה רוחב של תנור משולב כפרי מתאים לי?

תנורים משולבים כפריים משתלבים היטב בין משטחי העבודה. המקום הטוב ביותר להתחיל למדוד את השטח שיש לכם, ואז להשוות אותו לתנור הרצוי. תנורים משולבים כפריים מגיעים ב -3 רוחבים; 50 ס"מ, 55 ס"מ ו 60 ס"מ. הרוחב הוא שקובע את יכולת הכיריים וכמה ניתן לבשל. יהיה עליכם למצוא תנור שישתלב במרחב שלכם, עם מרווח של סנטימטר בערך משני הצדדים לזרימת האוויר, וכן שיכול לעמוד בדרישות המשפחה שלכם

האם תנור משולב כפרי דורש התקנה?

כן. כדי לעשות זאת בבטחה, תזדקקו לחשמלאי מוסמך שיתקין את התנור עבורכם.

איזה סוג תנור הכי מתאים לי?

ישנם שלושה סוגים של כיריים: גז, חשמל ודלק כפול, המשלב כיריים גז ותנור חשמלי.
הם מגיעים במגוון צבעים, גדלים וסגנונות, אך כבסיס אלו הן הבחירות העיקריות שלך. איזה סוג תנור הכי מתאים לכם תלוי בצרכים שלכם, בטעם ובהתקנה הביתית שלכם.
יש בתים חשמליים לחלוטין. יש אנשים שמעדיפים כיריים לגז למהירות. יש אנשים שמעדיפים שלא תהיה להבה מטעמי בטיחות.
לאחר שהחלטתם על איזה סגנון כיריים אתם רוצים ומה מתאים לכם , כל שעליכם לעשות הוא לבחור דגם תנור משולב כפרי המתאים למטבח ולמשפחה שלכם, בטווח המחירים הנכון. ככלל, ככל שהמשפחה והמטבח שלכם גדולים יותר, כך התנור ייצטרך להיות גדול יותר.

מה ההבדל בין כיריים גז, חשמל ודלק כפול?

כיריים גז פועלים על גז טבעי ויש להם להבה חשופה בכיריים. שפים רבים מעדיפים כיריים המונעות על ידי גז לצורך מהירות ושליטה נוספת בתהליך הבישול.
תנור חשמלי משתמש בחשמל לחימום התנור והכיריים. אתם לא מקבלים שליטה מרובה על טמפרטורת הבישול וזה קצת מאט את תהליך הבישול, אבל אין להבה חשופה או דליפות גז אפשריות לדאגה.
דלק כפול משלב בין השניים, כאשר מקבלים תנור המופעל באמצעות חשמל, עם כיריים המופעלות על ידי גז. זו הבחירה הפופולרית ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

Back to Top