תנור משולב כיריים

פעם היו רק תנורים משולבים. אנשים חיפשו פרקטיקה וביקשו לנצל היטב את השטח המצומצם של המטבח. עם זאת, כיום לא רק שהמטבחים הפכו להיות הרבה יותר גדולים, אלא גם מוצרי החשמל תפסו כיוון מעט שונה, וכאן אתם מוזמנים לפגוש את התנור המשולב לאחר שעבר מתיחת פנים. אז אם מתלבטים בין תנור משולב כיריים לבין תנור בילט איין, מוזמנים לעבור על חמשת השיקולים הבאים:

  1. כשמבקשים להחליף את התנור הקיים

אם מבקשים להחליף תנור משולב כיריים באחד חדש, ולו כי הנוכחי כבר ישן ופוגם בביצועי האפייה, נראה שהכי נכון לרכוש תנור משולב חדש, אם כי כמובן שיותר עדכני. באופן שכזה לא צרכים להזמין נגר כדי שיסדר מקום לתנור בילט אין, ולא צרכים להבין כיצד מתקינים כיריים על השיש הקיים.

  • העדפה עיצובית

אומנם רבים מתחברים למראה ההומוגני שמציע תנור אינטגרלי, אך יש קסם מיוחד בתנור משולב כיריים, וזאת גם אם לא משקיעים באחד מאותם תנורים חדישים ומרהיבים שניתן למצוא כיום בתחום. יש בתנור המשולב משהו פשוט למראה, לא מתאמץ ובעל מראה פסטורלי שמאוד מתאים למגוון עיצובים כפריים.

  • הכול במקום אחד – נוחות מקסימאלית

יש הרבה שכל בעובדה שהכיריים יושבות ישירות על גבי התנור. באופן שכזה משיגים מוקד בישול אחד, כך שאין צורך להתרוצץ בין הכיריים לתנור, ההשגחה יותר נוחה ואף הלכלוך נשאר במוקד אחד, כך שבתום הבישולים אין צורך לנקות את כל המטבח.

  • חוסכים במקום

למרות שכיום המטבחים מאוד גדלו, עדיין השטח של השיש נחשב "מקודש" – כל ס"מ נחשב. אי לכך כאשר הכיריים יושבות על התנור, זוכים לנצל את השטח של השיש עבור צרכים אחרים.

  • חוסכים בעלויות

כאשר רוכשים תנור משולב עם כיריים, זוכים לחסוך פעמיים. מדוע? ראשית נציין שאין שאלה שניתן להוציא יותר (במיוחד אם רוכשים את אחד מאותם דגמי יוקרה), אך באופן כללי יש להבין שתנור משולב גם חוסך בעלויות של השיש (מראש רוכשים שיש יותר קטן) וגם מייתר את הצורך לשלם בנפרד על התנור ועל הכיריים – הוצאה שלרוב מתגלה כיותר יקרה.

דגשים לקראת רכישה

עתה לאחר שהבנו מדוע רבים בוחרים לרכוש תנור משולב, יש להבין שתנורים משולבים יודעים להציע את אותה רמת ביצועים של תנורי בילט אין, אם כי כמובן שתלוי באיזה דגם בוחרים. באופן כללי כל עוד מקפידים על תנור שמכיל טורבו אקטיבי, דלת קרה (הדלת החיצונית מגיעה רק ל60 מעלות ללא קשר לטמפרטורה הפנימית), מסילות שעשויות מנירוסטה, אוורור היקפי, זכוכית כפולה בדלת, תבניות איכותיות ואחריות (לפחות לשנה), וכל עוד מקפידים להתייחס לסך המידות (כולל המידה של העומק), הרי שניתן להיות בטוחים שעומדים ליהנות מתנור שמציע את כל היתרונות הנ"ל ושילווה כהלכה במשך שנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סל קניות

Back to Top